wz

WEBDESIGN / HTML / CSS  
 Kristýna Dernerová

© z Bonity

       

Poslední aktualizace stránek : 19.10.2010máme i nějaká nová miminka

Nově jsem si pořídila Lunkarye peruánce v barvě stříbrné
aguti - bílá .... foto dodám co nejdříve

16.10.2010 -  výstava v  Chebu....výstavy se zůčastnila Carrera a s bodováním 95 bodů se umístila jako 2 nejlepší šeltie ve třídě baby a přivezla si svou druhou kartičku. Igglo se umístil jako nejlepší coronet a přivezl si druhou kartičku na grandšampiona. Bumble-Bee s nádherným bodováním 97 bodů se umístil jako nejlepší texel a 2. nejlepší dlouhosrsté morče výstavy přivezl si svou čtvrtou kartičku.

2.10.2010 jsem se zůčasnila výstavy ve Velvarech... výstavy se zůčasnila Carrera z Bonity dosáhla pěkných 95,5 bodů a stala se nejlepší šeltií výstavy...též si přivezla první kartičku. Dále se zůčasnil Lord který se umístil jako 3 nejlepší coronet. Mabel se umístil jako 2 nejlepší coronet a přivezl si svou poslední kartičku a tím se stal MORČE ŠAMPIÓN ČR.  Igloo se stal nejlepším coronetem a přivezl si první kartičku na morče grandšampion. Bumble- Bee dosáhl nádherného bodování 97,5 bodů a stal se nejlepším texlem a 2. nejlepším baby dlouhosrstým morčetem výstavy..také si přivezl třetí kartičku na morče šampion. Qamar Metropol který působí nově v naší chs Lunkarya peruánec se umístil jako nejlepší junior dlouhosrsté morče výstavy a jako nejlepší lunkarya peruánec...přivezl si i svou druhou kartičku.

27.9.2010 -
máme nové tři vrhy

12.9.2010 - 6.výstava Louny -  Igloo je po své páté výstavě ŠAMPIÓNEM ČR. Mám z něj velikou radost je to prostě šikovnej kluk :o) také se umístil jako nejlepší coronet adult s krásným bodováním 96 bodů. Buble-Bee opět nezklamal a přivezl si druhou kartičku a první místo jako nějlepší texel s 97 body :o). Nejvíce zabodoval Mabel dostal čtvrtou kartičku a první místo v junior coronetech a první místo jako nejlepší dlouhosrstý junior výstavy....šikulka :o). Lordík dostal 94 bodů též z důvodu špatné kondice srsti...ale nebojím se na příští výstavu pravděpodobně po malé pauze bude zase srst v kondici.

11.9.2010 - 5.výstava Louny - první výstava v Lounech byla pro nás docela úspěšná. Igloo dostal druhé místo v adultech coronetech a přivezl si i svou čtvrtou kartičku. Mabel dnes nezabodoval, ale také si přivezl kartičku. Náš prcek Buble-Bee s krásným bodováním 96 bodů si přivezl první kartičku. Lordík bohužel díky horší kondici srsti dostal pouhých 94 bodů, ale i tak se umístil jako 3.nejlepší coronet adult.

9.9.2010 - 5.9. jsem si přivezla z Německa od Jany Z. Tři nádherné morčíky.... 16.9. nám ještě k nim přicestuje Holandská samička Tiziana.

28.8.2010 - Berenika porodila 24.8.2010 čtyři miminka

24.8.2010 -
máme novou posilu do našeho chovu a výstavní bandu... :o) Z výstavy v Praze jsem si přivezla dva úžasné samečky jeden import Holandsko a druhý kouzelný meriňák od Marceli K. chs od Marfušky a dvě samičky jedna import Holandsko a druhá merinka též od Marceli :o)

Výstava pro nás nedopadla nijak valně..... na styl bodování mám svůj názor... :o)
Tady je náš banner, budu moc ráda když si ho umístíte na svoje stránky :o)

Chovatelská stanice " z Bonity " se zabývá chovem ušlechtilých morčat s PP plemen
ŠELTIE, CORONET, TEXEL, MERINO v barvách černo-bílé, černo-červeno-bílé a červeno-bílé